Побідаш

Соціально-психологічний тренінг «Крізь випробування до зростання» для психологів ДСНС України

8 грудня 2016 року фахівцями науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології на базі ГУ ДСНС України у Запорізькій області був проведений соціально-психологічний тренінг «Крізь випробування до зростання». Учасниками тренінгу стали фахівці психологічної служби ДСНС України з 17 областей України та м. Києва.

Психологи НУЦЗУ обмінялися досвідом з іноземними колегами

7 грудня 2016 року на базі ГУ ДСНС України у Запорізькій області фахівці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології взяли активну участь у спеціальних заняттях «Психосоціальна підтримка та забезпечення психічного здоров’я в умовах надзвичайної ситуації», які були організовані і проведені Агентством США з міжнародного розвитку - US Agency for International Development спільно з Міжнародним медичним корпусом - International Medical Corps.

Соціально-психологічний тренінг «Крізь випробування до зростання»

Категорія осіб, на яку зорієнтований тренінг: особи молодшого, середнього та старшого начальницького складу ДСНС України, які виконували завдання за призначенням у зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Термін проведення тренінгу: розпочинати тренінг необхідно не раніше ніж через місяць після повернення із зони антитерористичної операції, але і не пізніше двох місяців після повернення. Повна програма тренінгу розрахована на 2 робочі дні поспіль по 8 годин кожний.

Досвід практичної роботи науковців НУЦЗУ з жертвами полону – в центрі уваги психологів Національної гвардії України

За усталеною традицією фахівці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології активно обмінюються досвідом зі своїми колегами – психологами Національної гвардії України.

Досвід психологів НУЦЗУ в центрі уваги фахівців Національної гвардії України

10-11 листопада 2015 року на базі Національної академії Національної гвардії України проводилася ІІІ Міжнародна конференція «Актуальні питання освіти і науки».

До славетного вишу з’їхалися майже 200 науковців з різних куточків світу, серед яких: Україна, Німеччина, Канада, Чеська республіка та Казахстан. Педагоги, психологи, філософи, філологи – всі ці фахівці зібралися в Академії, щоб обговорити сучасні проблеми освітнього процесу та розробити спільні рекомендації щодо їх вирішення.

Фахівці лабораторії взяли участь у семінарі Френка Пьюселіка

Тренер-психолог Френк Пьюселік провів 28 березня 2015 року у місті Харкові унікальний семінар по роботі з посттравматичним стресовим розладом у ветеранів. Семінар розрахований на психологів, волонтерів, соціальних працівників, членів родин бійців і, звичайно ж, самих демобілізованих. Організатором семінару виступив благодійний фонд «Мир і порядок».

Тренінг з майбутніми психологами

16-17 березня 2015 року під керівництвом начальника відділення впровадження психотренінгових технологій науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології  НУЦЗУ кандидата психологічних наук Андрія Побідаша було проведено тренінг «Підготовка працівників Служби порятунку до дій у зоні АТО».

Науковець НДЛ ЕКП став учасником відеомосту Львів-Харків

Андрій Побідаш був запрошений для участі у відеомості Львів-Харків. Під час цього заходу обговорювалися питання психологічного захисту звичайнмх людей від дуже сурових викликів сьогодення.

Учасники у Львові: Юрій Підлісний, заступник голови Львівської ОДА; Руслан Бішко, консультант начальника управління СБУ у Львівській області з питань антитерористичної діяльності, полковник; Ігор Браславський, радник міського голови Львова з питань безпеки; Валентин Дейнеко, полковник у відставці.

В НУЦЗУ пройшли урочистості з нагоди Дня рятівника

17 вересня в клубі Національного університету цивільного захисту України пройшли святкові заходи з нагоди Дня рятівника. На заході були присутніми представники адміністрації київського району Харківської міськради, керівництво, науково-педагогічні працівники, магістри управління, ветерани, курсанти і студенти навчального закладу.
На урочистостях було зачитано привітання Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського.

Сторінки

Також можна переглянути