Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

СПТ з персоналом ДСНС

Тривають тренінги, що проводять екстремальні психологи НУЦЗУ для рятувальників Харківщини

     Екстремальні психологи Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій продовжують проводити тренінги для рятувальників, які виконують службові обов’язки в найнебезпечніших районах Харківщини та мають значне навантаження з ризиком для життя.

Екстремальні психологи НУЦЗУ розпочали проведення циклу тренінгів для рятувальників Харківщини

      18 травня екстремальні психологи Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій розпочали проведення циклу тренінгів для рятувальників, які виконують службові обов’язки в найнебезпечніших районах Харківщини та мають значне навантаження з ризиком для життя.

Тривають тренінги з екстремальної психологічної підготовки для майбутніх рятувальників

4-5 березня 2020 року науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій спільно із фахівцями сектора психологічного забезпечення продовжили проведення тренінгу «Екстремальна психологічна підготовка рятувальників до виконання завдань за призначенням в надзвичайних ситуаціях».

Психологічна робота з рятувальниками після НС

27 січня 2010 року близько 13.00 в одному з приватних будинків міста Харкова сталася пожежа.

Двома відділеннями Державної пожежної охорони МНС пожежу було ліквідовано. На місці працювала опергрупа Головного управління МНС України в Харківській області.

Тривають тренінги з екстремальної психологічної підготовки для майбутніх рятувальників

18-19 лютого 2020 року науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій спільно із фахівцями сектора психологічного забезпечення продовжують проведення тренінгу «Екстремальна психологічна підготовка рятувальників до виконання завдань за призначенням в надзвичайних ситуаціях».

В НУЦЗУ тривають тренінги з екстремальної психологічної підготовки для майбутніх рятувальників

24-25 лютого 2021 року науковці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій спільно із фахівцями сектора психологічного забезпечення продовжують проведення тренінгу «Екстремальна психологічна підготовка рятувальників до виконання завдань за призначенням в надзвичайних ситуаціях».

Тренінги з екстремальної психологічної підготовки для майбутніх рятувальників

В межах спеціальної підготовки до дій в екстремальних умовах 19-20 лютого 2019 р. та 26-27 лютого 2019 р. науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології НУЦЗУ на базі Центру впровадження психотренінгових технологій спільно із фахівцями сектора психологічного забезпечення провели соціально-психологічний тренінг «Екстремальна психологічна підготовка рятувальників до виконання завдань за призначенням в надзвичайних ситуаціях».

Продовження СПТ "Екстремальна психологічна підготовка рятувальників"

23-24 травня 2019 року науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій спільно із фахівцями сектора психологічного забезпечення продовжили проведення тренінгу «Екстремальна психологічна підготовка рятувальників до виконання завдань за призначенням в надзвичайних ситуаціях».

СПТ з практичними працівниками

20-21 жовтня 2021 року фахівці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України Яніна Овсяннікова та Діана Похілько, а також начальник сектора психологічного забезпечення Олексій Косолапов на базі Центру впровадження психотренінгових технології університету провели соціально-психологічний тренінг «Екстремальна психологічна підготовка».

Тренінг для фахівців РХБЗ

11 жовтня 2021 року на базі Національного університету цивільного захисту України відбувся третій навчальний тренінг для керівників підрозділів радіаційного, хімічного та біологічного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Цей захід проходив в рамках Проєкту «Посилення спроможності України щодо реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з небезпечними хімічними речовинами». Його організаторами виступили координатор проєктів ОБСЄ в Україні, Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Національний університет цивільного захисту України.

Підписка на СПТ з персоналом ДСНС