Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

В НУЦЗУ тривають тренінги з екстремальної психологічної підготовки для майбутніх рятувальників

24-25 лютого 2021 року науковці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій спільно із фахівцями сектора психологічного забезпечення продовжують проведення тренінгу «Екстремальна психологічна підготовка рятувальників до виконання завдань за призначенням в надзвичайних ситуаціях». Цього разу учасниками тренінгу стали здобувачі вищої освіти факультету оперативно-рятувальних сил, які незабаром будуть виконувати завдання за призначенням безпосередньо в осередку надзвичайної ситуації.

У ході заходу використовувалась комп’ютерна симуляція ліквідації надзвичайних ситуацій різного походження, в тому числі, і на критичній інфраструктурі. Також реалізовано паралельний моніторинг психофізіологічного стану курсантів та рівня стресу.

Після закінчення тренінгу відбулося тестування. Курсанти протягом заходу засвоїли експрес-методи адаптації до надзвичайних умов, підвищили свою стресостійкість, відпрацювали психологічну витривалість та навички ефективної психологічної самодопомоги та взаємодопомоги, а також було розглянуто методологію цього тренінгу. Слід зазначити, що проведення тренінгу на базі НУЦЗУ триває три роки поспіль, і його учасниками стали не тільки майбутні рятувальники, а й практичні працівники підрозділів ДСНС.