Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Участь у «Тижні психології» в Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ

26 квітня 2022 р. у Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ розпочав роботу «Тиждень психології-2022». Цьогоріч захід відбувається дистанційно. Фахівці-практики та науковці в галузі психології з Черкас, Києва, Харкова, Кропивницького у своїх виступах розкриють особливості надання першої психологічної допомоги під час виникнення надзвичайних ситуацій, антистресового спілкування з дітьми в умовах воєнного часу, волонтерської діяльності в умовах захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

У заході у дистанційному режимі взяла участь старший науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України Похілько Діана. Вона виступила з доповіддю «Особливості психологічної роботи з дітьми вимушених переселенців під час військового стану», в якій поділилася отриманим під час військового стану досвідом надання психологічної допомоги дітям в пункті тимчасового проживання вимушених переселенців, розповіла про принципи побудови групових занять та організованого комплексного підходу роботи з дітьми, а також висвітлила вже помітні позитивні результати в стані дітей від наданої їм психологічної допомоги.

В рамках заходу «Тиждень психології-2022»  заплановано проведення майстер-класів, психологічних вебінарів, інтерактивних лекцій та олімпіад серед здобувачів I-III курсів спеціальності 053 «Психологія».