Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Захист дисертації PhD

05 лютого 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 64.707.002 успішно відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 053 – «Психологія» Кердивара Валентина Віталійовича за темою: «Синдром жертви у внутрішньо переміщених осіб із зони локального воєнного конфлікту».

Науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент Христенко Віталій Євгенович.

Згідно з даними реєстраційної картки на засіданні були присутні всі члени ради; один член ради приймав участь з використанням засобів відеозв’язку в режимі реального часу. Були виконані всі накази та рекомендації Міністерства охорони здоров'я України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

В режимі он-лайн активну участь прийняв президент Кубинського товариства психологів, професор Гаванського університету, доктор психологічних наук Алексіс Лорензо Руїз (Dr. Alexis Lorenzo Ruiz).

Вітаємо Валентина Віталійовича Кердивара та його наукового керівника Віталія Євгеновича Христенка з успішним завершенням роботи в рамках експерименту МОН України з присудження ступеня доктора філософії!