Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Психологи не можуть вчиняти інакше – вони лікарі людських душ за покликом

29 березня 2022 р.

Сьогодні у надскладний для нашої держави час науковці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту, як і завжди, стоять на варті психологічного здоров’я наших харків’ян. Наразі психологічна підтримка, як ніколи, вкрай необхідна.

Тож, незважаючи на постійні обстріли, лікарі людських душ – Світлана Лєбєдєва, Яніна Овсяннікова та Віталій Христенко продовжують виконувати свої людські обов’язки – подають психологічну допомогу харків’янам, які перебувають у сховищі на станціях метро, мешканцям міського перинатального центру, педагогам закладів середньої освіти, а також звичайним людям – одиноким людям похилого віку, інвалідам, онкохворим.

Світлана Лєбєдєва, ця маленька, тендітна дівчина, майже щодня відвідує одиноку літню жіночку, яка залишилась на самоті зі своїми проблемами: одна-однісінька у дев’ятиповерхівці на північній салтівці. Жінка зверталася декілька разів до волонтерів. Відгукнулась Світлана. Тож, чекає бабуся на ту тендітну дівчину…І такі відвідування харків’ян непоодинокі. Її день розписаний погодинно.

Ось такі вони – психологи Національного університету цивільного захисту України - справжні відчайдухи, лікарі людських душ!