Тривають тренінги, що проводять екстремальні психологи НУЦЗУ для рятувальників Харківщини

Екстремальні психологи Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій продовжують проводити тренінги для рятувальників, які виконують службові обов’язки в найнебезпечніших районах Харківщини та мають значне навантаження з ризиком для життя. Так, 09 червня начальник соціально-психологічного факультету Олексій Косолапов та начальник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Яніна Овсяннікова провели розроблений авторський спеціалізований соціально-психологічний тренінг, направлений на розвиток психологічних компетенцій, які сприяють підвищенню резильєнтності (життєстійкості) у співробітників ДСНС України. Учасниками заходу стали рятувальники з м. Вовчанськ та Куп’янщини.
     Основними складовими тренінгу є управління власними реакціями на стрес (навчання технік саморегуляції, які допомагають працівникам ДСНС України контролювати свої емоції, діяти об'єктивно та раціонально в стресових ситуаціях); позитивне мислення; впевненість у своїх силах (підвищення самооцінки та віра у власні можливості).
     Екстремальні психологи Національного університету цивільного захисту України готові і надалі підтримувати ментальне здоров’я рятувальників. Разом до перемоги!