Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Науковці лабораторії вивчають досвід американських колег з посттравматичного супроводу ветеранів та військовослужбовців

      25 жовтня 2023 року відбулась зустріч з британським фахівцем з травматичної психотерапії Менді Боствік (Mandy Bostwick) з теми: «Наукова та біологічна природа травми. Нейрофізіологічний, нейробіологічний та нейроендокринологічний підходи до діагностики та лікування ПТСР». Менді Боствік (Mandy Bostwick) – досвідчений лікар, консультант, лектор, професійний член Міжнародного товариства з вивчення травми та дисоціації (ISST-D) та Консорціуму з дослідження травматичного стресу (TSRC) Інституту Кінсі при Університеті Індіани, США.
      Від Університету в заході взяли участь науково-педагогічні працівники кафедр психології діяльності в особливих умовах та соціально-гуманітарних дисциплін соціально-психологічного факультету, науковці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології НДЦ, а також здобувачі вищої освіти 2-го (магістерського) рівня, що навчаються за освітньо-науковою програмою «Психологічна та соціальна реабілітація».
      Протягом зустрічі були обговорені питання визначення травми, розглянуті її класифікації та симптоматика, проаналізовані наслідки неправильного діагнозу та лікування з розглядом конкретних клінічних випадків-кейсів.
      Під час дискусії Менді Боствік поділилась досвідом своєї 30-річної практики з лікування і посттерапевтичного супроводу ветеранів та військовослужбовців Великої Британії, що викликало жваву дискусію аудиторії на предмет інтегрального підходу до роботи з травмою.