Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Конференції

Конференції, в яких приймали участь працівники Лабораторії.

Науковці лабораторії вивчають досвід американських колег з посттравматичного супроводу ветеранів та військовослужбовців

      25 жовтня 2023 року відбулась зустріч з британським фахівцем з травматичної психотерапії Менді Боствік (Mandy Bostwick) з теми: «Наукова та біологічна природа травми. Нейрофізіологічний, нейробіологічний та нейроендокринологічний підходи до діагностики та лікування ПТСР». Менді Боствік (Mandy Bostwick) – досвідчений лікар, консультант, лектор, професійний член Міжнародного товариства з вивчення травми та дисоціації (ISST-D) та Консорціуму з дослідження травматичного стресу (TSRC) Інституту Кінсі при Університеті Індіани, США.

Фахівці лабораторії взяли участь у Міжнародному форумі «Терапія горя. Війна та психологічне відновлення України»

19-20 жовтня 2023 року у м. Івано-Франківськ на базі Університету Короля Данила розпочав роботу Міжнародний форум «Терапія горя. Війна та психологічне відновлення України».
Під час форуму порушували питання щодо надання психологічної підтримки та допомоги людям, які переживають горе та втрату; проблем психологічного супроводу дружин/чоловіків загиблих фахівців сектору безпеки та оборони; дієвих алгоритмів та технік роботи з людиною, що перебуває у скорботі; створення програм виходу з війни не лише військового, а і його рідних, та й населення в цілому тощо.

Співробітник навчально-наукової лабораторії представив НУЦЗ України на конференції закладів вищої освіти України

14-15 вересня 2023 року на базі Міжнародного гуманітарного університету (м. Одеса) за підтримки Президента Міжнародного гуманітарного університету академіка Сергія Кивалова та ректора університету Костянтина Громовенка відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Психологія життєвого простору особистості в сучасних умовах кризи, глобалізація та трансформація суспільного життя”

Засідання методичної ради закладів вищої освіти ДСНС

28 березня 2022 р. в онлайн режимі відбулось засідання методичної ради закладів вищої освіти ДСНС.

Захід було організовано за ініціативи начальника служби психологічного забезпечення ДСНС А.Сичевського.

Участь у «Тижні психології» в Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ

26 квітня 2022 р. у Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ розпочав роботу «Тиждень психології-2022». Цьогоріч захід відбувається дистанційно. Фахівці-практики та науковці в галузі психології з Черкас, Києва, Харкова, Кропивницького у своїх виступах розкриють особливості надання першої психологічної допомоги під час виникнення надзвичайних ситуацій, антистресового спілкування з дітьми в умовах воєнного часу, волонтерської діяльності в умовах захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Участь у онлайн-зустрічі працівників психологічних служб системи освіти та підрозділів ДСНС

29 квітня 2022 р. в рамках співпраці з Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України та психологічною службою системи освіти та ДСНС відбулась онлайн-зустріч «Діяльність працівників психологічної служби системи освіти та підрозділів ДСНС щодо психологічного супроводу учасників освітнього процесу та надання психосоціальної допомоги населенню».  

Конференція екстремальних психологів, листопад 2013 р., день перший

У Національному університеті цивільного захисту України (м. Харків) 28-29 листопада 2013 року успішно пройшла міжнародна науково-практична конференція "Сучасний стан розвитку екстремальної та кризової психології".

Матеріали конференції опубліковані у 3-х томах збірки наукових праць "Проблеми екстремальної та кризової психології", яка є спеціалізованою з психологічних наук в Україні.

Фахівці НДЛ ЕКП поділилися своїм досвідом з військовими

23-24 вересня 2016 року у Військовій академії (м. Одеса) пройшла Третя Всеукраїнська науково-практична конференція «Спільні дії військових формуваньі правоохоронних органів держави: проблеми та перспективи».

Конгрес у Швейцарії, 2010

У столиці Швейцарії місті Берн 19-20 серпня 2010 року відбувся 4-й Швейцарський Національний Конгрес «Надання екстреної психологічної та духовної допомоги». У діяльності Конгресу також взяли участь вчені та практичні психологи Німеччини, Франції, Бельгії, які брали участь у підготовці та проведенні масових спортивних заходів у своїх країнах та наданні екстреної психологічної допомоги постраждалим від різноманітних надзвичайних ситуацій.

Підписка на Конференції