Фахівці лабораторії взяли участь у Міжнародному форумі «Терапія горя. Війна та психологічне відновлення України»

19-20 жовтня 2023 року у м. Івано-Франківськ на базі Університету Короля Данила розпочав роботу Міжнародний форум «Терапія горя. Війна та психологічне відновлення України».
Під час форуму порушували питання щодо надання психологічної підтримки та допомоги людям, які переживають горе та втрату; проблем психологічного супроводу дружин/чоловіків загиблих фахівців сектору безпеки та оборони; дієвих алгоритмів та технік роботи з людиною, що перебуває у скорботі; створення програм виходу з війни не лише військового, а і його рідних, та й населення в цілому тощо.
У заході взяли участь багато закордонних спікерів. Зокрема, Саймон Рубін - професор-емерит Клінічної Психології Університету Хайфи; Марі-Фредерік Бакю - професорка клінічної психопатології університету Страсбургу; Дуглас Гарднер - директор Хайлендського інституту розвитку людства (дослідницького центру в місті Боулдер, штат Колорадо).
Національний університет цивільного захисту представили головний науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Олександр Тімченко та провідний науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Діана Похілько.
Доктор психологічних наук, професор Олександр Тімченко виступив з доповіддю «Повоєнна психологія. Яку «ціну» заплатить Україна за Вівтар Перемоги?».
Фахівці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру НУЦЗ України мали можливість поділитися власним досвідом роботи з людиною, що перебуває у скорботі.