Співробітник навчально-наукової лабораторії представив НУЦЗ України на конференції закладів вищої освіти України

14-15 вересня 2023 року на базі Міжнародного гуманітарного університету (м. Одеса) за підтримки Президента Міжнародного гуманітарного університету академіка Сергія Кивалова та ректора університету Костянтина Громовенка відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Психологія життєвого простору особистості в сучасних умовах кризи, глобалізація та трансформація суспільного життя”
У роботі конференції взяли участь науковці різних закладів вищої освіти України (Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Міжнародного гуманітарного університету, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Одеського національного економічного університету та ін.) та представники закордонної наукової еліти (Бернський університет, Берн, Швейцарія).
Національний університет цивільного захисту України представив доктор психологічних наук, професор, головний науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Олександр Тімченко. У своїй доповіді “Що залишає нам у спадок вітчизняна спеціальність 19.00.09 – Психологія діяльності в особливих умовах” Олександр Тімченко порушив для науковців ряд актуальних питань сьогодення.
У ході конференції було наголошено щодо необхідності проведення таких заходів для обміну науковими здобутками та налагодження співробітництва між університетами, що є потужним стимулом активізації діяльності науково-педагогічних працівників.