Підвищити свій професійний рівень, щоб допомагати харківським школярам та їх батькам - спеціаліст з кризової психології НУЦЗУ отримала міжнародний сертифікат фасілітатора

Старший науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру НУЦЗУ Діана Похілько пройшла Міжнародну програму розвитку дитини «ICDP» та отримала міжнародний сертифікат фасілітатора.

Дана програма признана та активно використовується в закладах різного рівня освіти більше ніж у 40 країнах світу. Принципи, що положені в її основу, допомагають особистості впоратися зі складною життєвою ситуацією, налагодити стосунки з оточуючими, мотивують на активне повноцінне життя.

За 4 місяці навчання Діана Похілько не лише отримала теоретичні знання, а й успішно передала їх батькам харківських школярів, провівши з ними інтерактивні заняття.