Овсяннікова

Психологи Лабораторії прийняли участь у Міжнародному фестивалі

16-19 травня 2019 року фахівці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології майор служби цивільного захисту Яніна Овсяннікова та капітан служби цивільного захисту Діана Похілько прийняли активну участь у VII-му міжнародному фестивалі «Світ психології». Цей фестиваль був організований Східно-європейським інститутом психології (Україна – Франція) за підтримки GLOBAL UNIVERSITY (Італія-США) і відбувся у Києві.

Психологи Лабораторії отримали міжнародне визнання

Міжнародний Медичний Корпус в Україні з 28 лютого по 3 березня 2017 року провів спеціалізовані заняття з підготовки тренерів щодо надання першої психологічної допомоги в надзвичайних ситуаціях. Ці заняття розроблені згідно з технічним керівництвом Глобальної програми дій Всесвітньої організації охорони здоров’я у сфері психічного здоров’я.

Для навчання були обрані найкращі фахівці психологічної служби ДСНС та досвідчені психологи-волонтери, які мають досвід надання психологічної допомоги під час кризових подій.

Психологи ДСНС підвищують свій професійний рівень

27 лютого 2017 року в столиці під керівництвом головного психолога ДСНС України Анатолія Сичевського розпочалися заходи, спрямовані на підвищення професійного рівня психологів Служби порятунку. Ці заходи мають за мету навчити психологів ефективним методам роботи з кризовою особистістю, забезпечити функціонування ефективної системи психологічної надійності персоналу ДСНС, а також зміцнити і відновити соціально-психологічне благополуччя ветеранів АТО та попередити виникнення серед них особистісної дезадаптації.

Фахівці Лабораторії поділилися знаннями з майбутніми офіцерами запасу

На прохання начальника кафедри військової підготовки НУЦЗУ 22 та 25 лютого 2017р. фахівці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології НУЦЗУ кандидати психологічних наук Яніна Овсяннікова та Вікторія Цокота провели спеціалізовані заняття зі слухачами кафедри військової підготовки НУЦЗУ.

 

Соціально-психологічний тренінг «Крізь випробування до зростання» для психологів ДСНС України

8 грудня 2016 року фахівцями науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології на базі ГУ ДСНС України у Запорізькій області був проведений соціально-психологічний тренінг «Крізь випробування до зростання». Учасниками тренінгу стали фахівці психологічної служби ДСНС України з 17 областей України та м. Києва.

Психологи НУЦЗУ обмінялися досвідом з іноземними колегами

7 грудня 2016 року на базі ГУ ДСНС України у Запорізькій області фахівці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології взяли активну участь у спеціальних заняттях «Психосоціальна підтримка та забезпечення психічного здоров’я в умовах надзвичайної ситуації», які були організовані і проведені Агентством США з міжнародного розвитку - US Agency for International Development спільно з Міжнародним медичним корпусом - International Medical Corps.

Участь у фіналі Х Регіонального конкурсу наукових робіт молодих учених «Гендерна політика очима української молоді»

Починаючи з 2007 року, у Харківській області вже стало традицією проведення регіонального наукового конкурсу, метою якого є активізація науково-дослідної роботи молоді щодо вивчення та розповсюдження кращого досвіду забезпечення рівних можливостей жінок і чоловіків. Це, у свою чергу, має сприяти комплексному впровадженню принципу гендерної рівності в державноуправлінську практику, а також визначенню шляхів спрямування розвитку вітчизняної освіти на системне дотримання гендерно збалансованого підходу з урахуванням світових демократичних засад.

Соціально-психологічний тренінг «Крізь випробування до зростання»

Категорія осіб, на яку зорієнтований тренінг: особи молодшого, середнього та старшого начальницького складу ДСНС України, які виконували завдання за призначенням у зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Термін проведення тренінгу: розпочинати тренінг необхідно не раніше ніж через місяць після повернення із зони антитерористичної операції, але і не пізніше двох місяців після повернення. Повна програма тренінгу розрахована на 2 робочі дні поспіль по 8 годин кожний.

Представники НУЦЗУ стали учасниками прямого ефіру

17 лютого 2016 р. старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України майор служби цивільного захисту Яніна Овсяннікова, курсант 5-го курсу соціально-психологічного факультету Наталія Кукоба та студентка 5-го курсу того факультету Ольга Барська взяли участь у прямому ефірі програми «Харків-онлайн» на обласному державному телебаченні.

Сторінки

Також можна переглянути