Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Продовжується науковий пошук ефективної роботи з постраждалими дітьми

Науково-дослідна лабораторія екстремальної та кризової психології продовжує цикл досліджень, спрямованих на розробку дієвих методів та методик щодо надання екстреної психологічної допомоги дитині, яка волею долі опинилася в осередку надзвичайної ситуації.

22 лютого 2013 року відбулася зустріч науковців Університету з дитячим психологом вищої категорії Харківського обласного спеціалізованого будинку дитини №1 Юлією Анатоліївною Алімовою.

   

У ході дискусії фахівцями визначено основні етапи встановлення психологічного контакту з дітьми різних вікових груп, а також обгрунтовано ефективні методи роботи з дитиною, в поведінці якої присутні активний або пасивний компоненти.

   

Старшим науковим співробітником лабораторії Тітаренко Д.С. запропонована авторська методика з елементами куклотерапії для роботи з постраждалими дітьми віком від 3-х до 5 років.

Робота за даним напрямком науково-практичного пошуку триватиме і надалі. Нагадуємо, що науковці лабораторії планують продемонструвати завершену методику роботи з постраждалими дітьми різних вікових груп у ході 3-ї міжнародної конференції з проблем екстремальної та кризової психології, яка відбудеться в Університеті наприкінці листопада 2013 року.