Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Психологи Лабораторії отримали міжнародне визнання

Міжнародний Медичний Корпус в Україні з 28 лютого по 3 березня 2017 року провів спеціалізовані заняття з підготовки тренерів щодо надання першої психологічної допомоги в надзвичайних ситуаціях. Ці заняття розроблені згідно з технічним керівництвом Глобальної програми дій Всесвітньої організації охорони здоров’я у сфері психічного здоров’я.

Для навчання були обрані найкращі фахівці психологічної служби ДСНС та досвідчені психологи-волонтери, які мають досвід надання психологічної допомоги під час кризових подій.

Особливу увагу організатори приділили тому, щоб фахівці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України не тільки пройшли це навчання, а й поділилися своїм досвідом роботи під час надання екстреної психологічної допомоги в умовах ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 

Старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру НУЦЗУ кандидат психологічних наук Яніна Овсяннікова не тільки одержала відповідний сертифікат міжнародного зразка, але й отримала право навчати психологів державних і недержавних інституцій та представників громадського спуільства з питань психологічного захисту населення наданню першої психологічної допомоги у відповідності з прийнятими у всьому світі стандартами.