Патронат малюка

Вже п’ять років поспіль українські журналісти слідкують за долею Робінзона. Детально і змістовно описане його життя в відомчому журналі МНС «Надзвичайна ситуація» (№4, 2007 рік). Як відомо, Геннадій Ляхов живе в землянці вже 15 років. Він отримав інвалідність після Чорнобиля, щоб вижити покинув квартиру в місті та... пішов під землю.

   

У землянці, на березі Печенізького водосховища (Харківська область), він знайшов для себе „райський куточок” та почав одужувати. Ліс та свіже повітря подарували йому нове життя. Біля землянки одного дня він зустрів свою любов – Золоту Рибку, як він її називав...15 серпня 2008 року ліквідатор Ляхов, на 45-му році життя, вперше став батьком. Малюка полюбив одразу. Зараз Геннадій для свого сина і батько, і мати, і вихователь. Але доля розпорядилася так, що батько вимушений був виховувати сина сам.

Провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Лєбєдєва С.Ю. виїхала до місця проживання Г. Ляхова для встановлення доцільності надання необхідної психологічної допомоги як батькові, так і його малолітньому сину.

15 серпня 2010 року малюку виповнилося 2 роки.

Психологічний патронат печенізького «мауглі» триває...

Також можна переглянути