Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Медійники стали учасниками різноманітних майстер-класів щодо психологічного супроводу учасників АТО/ООС

17 вересня 2020 року представники мас-медіа регіонального, обласного та місцевого рівнів стали учасниками майстер-класів щодо психологічного супроводу учасників АТО/ООС. Заходи відбулися відповідно до карантинних вимог на базі Національного університету цивільного захисту України.

Разом із практичними психологами, що з'їхалися до Харкова із різних регіонів нашої держави, аби опанувати навчальну програму з підвищення кваліфікації щодо психологічного супроводу учасників АТО/ООС, журналісти взяли участь у майстер-класах «Крізь випробування до зростання: постравматичне зростання особистості учасників бойових дій», “Керована саморегуляція (релакс), “Робота з горем та відчуттям провини”, “Захисна поведінка учасників АТО/ООС та її типи в екстремальних ситуаціях”.

  

Нагадаємо, наразі практичні психологи Державної служби України з надзвичайних ситуацій із різних регіонів нашої держави на базі Національного університету цивільного захисту України відповідно до вимог карантину опановують навчальну програму з підвищення кваліфікації щодо психологічного супроводу учасників АТО/ООС. 22 фахівці навчаються за програмою, розробленою науковцями соціально-психологічного факультету та навчально-науковою лабораторією екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру НУЦЗУ у 2019 році відповідно до вказівки МВС України.