Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Психологи НУЦЗУ продовжують виконувати свої людські обов’язки в умовах воєнного стану

Сьогодні, як ніколи, жителі Харкова й області потребують психологічної підтримки та допомоги. Тож, науковці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту, як і завжди, стоять на варті їхнього психологічного здоров’я.

8 квітня 2022 р. психологи навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України розпочали цикл інтерактивних занять «Мої Ресурси» з онкологічно хворими дітьми та  дітьми, які мають інші хвороби. Так, старший науковий співробітник навчально-наукової лабораторії Яніна Овсяннікова провела інтерактивне заняття на базі Харківської міської клінічної дитячої лікарні 16. Заняття сприяло зниженню психо-емоційного напруження, мотивованості до пізнання себе, усвідомленню власних ресурсів для боротьби з хворобою у дітей.

А відчайдушна психологиня навчально-наукової лабораторії Світлана Лєбєдєва продовжує подавати психологічну допомогу одиноким людям похилого віку та інвалідам не тільки у найнебезпечніших районах міста, таких, як Північна Салтівка, а й у ближніх селах обласних територіальних громад. Так, незважаючи на постійні обстріли, цій тендітній жіночці вдалося здійснити евакуацію двох пенсіонерів (жінка після інсульту) із Дергачівського району, с. Черкаська лозова. Хай береже її ангел-охоронець, - бажають вдячні підопічні. А тендітна Світланка, як і її колеги, не може вчиняти інакше. Такі вони – психологи Національного університету цивільного захисту України. Справжні відчайдухи.