Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Медіа

Відесюжет про допомогу харків'янам психологом Світланою

Під час війни, як і в будь-якій надзвичайній ситуації, завжди є люди, яким потрібна допомога. Психологи ДСНС це розуміють, як ніхто. Світлана Лєбєдєва, яка віддала значну частину свого життя саме допомозі іншим, у скрутні часи військової агресії проти України надає допомогу мешканцям міста Харкова, яке протягом 100 діб, тобто кожний день російського вторгнення, обстрілюється російськими військами.

Кліп "Погони"

Відеокліп, який був створений персоналом Лабораторії для міжнародної науково-практичної конференції "Сучасний стан розвитку екстремальної та кризової психології" (28-29 листопада 2013 р.). Використана пісня групи Браття "Погони".

Про чутки в умовах надзвичайної ситуації

Виступ провідного наукового співробітника Лабораторії на харківському телебаченні у програмі "Відзеркалення" (09.06.2015 р.).

Розмова про чутки, які виникають в умовах надзвичайної ситуації.

Азербайджанські психологи завітали до українських колег

25 листопада 2019 року до Харкова приїхали психологи Міністерства надзвичайних ситуацій Азербайджанської Республіки.

Вибухи, обвали і вогонь. У Харкові показали унікальні соціально-психологічні тренінги для рятувальників. Азербайджанські психологи завітали до Національного університету цивільного захисту, аби навчитися допомагати своїм надзвичайникам.

Фахівці НУЦЗУ разом з поліцією провели спільні навчання. Репортажі ЗМІ

Відеосюжети про підготовку фахівців Національної поліції України щодо спілкування з постраждалими та свідками подій. Ці заняття стали продовженням навчально-тренінгових занять “Психологія та безпека на дорозі”, які були розпочаті у 2017 році.

Реабілітація за допомогою дельфінів

Під час проведення міжнародної науково-практичної конференції "Сучасний стан розвитку екстремальної та кризової психології", яка пройшла 28-29 листопада 2013 року у Національному університеті цивільного захисту України, фахівцями Лабораторії було показано використання Харківського дельфінарію у проведенні реабілітації постраждалих від надзвичайних ситуацій.

Фільми, створені фахівцями Лабораторії

DVD-фільми, створені на основі досвіду, набутого співробітниками лабораторії під час надання екстреної психологічної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та соціального походження. Усі фільми ґрунтуються на реальних подіях.

Дані відео не призначені для тиражування, показу в ЗМІ та широкого перегляду. Вони використовуються лише під час підготовки фахівців сектору безпеки і оборони України.

Підписка на Медіа