Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Міжнародна діяльність

Робота з постраждалими під час війни: психологи НУЦЗ України зустрілись з американським фахівцем з питань медико-психологічної реабілітації

29 серпня відбулася робоча зустріч фахівців Національного університету цивільного захисту України - начальника кафедри психології діяльності в особливих умовах соціально-психологічного факультету Наталії Оніщенко та начальника навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Яніни Овсяннікової - з доктором медицини Бенжаміном Стоттом (DAOM, Лос-Анджелес). Доктор Бенжаміном Стотт спеціалізується на впровадженні медичних підходів у процес реабілітації тих, хто переніс гострий стрес та потребує допомоги та підтримки.

Новонабутий досвід в Ізраїльському центрі травми та стійкості буде адаптованим до реалій сьогодення в нашій державі

Нагадаємо, що 24-28 липня 2022 року в Ізраїльському центрі травми та стійкості NATAL пройшли курс навчання 27 українських фахівців із психічного здоров’я різних міністерств і відомств нашої держави. Серед них - провідний науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України Світлана Лєбєдєва.

Психологиня НУЦЗУ представила ДСНС на міжнародному навчальному тренінгу з психологічної стійкості під час воєнного стану

24-28 липня 2022 року провідний науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України Світлана Лєбєдєва стала учасницею міжнародного навчального курсу «Криза та зростання: психічне здоров’я та допомога тим, які пережили травми», що відбувся в Ізраїльському центрі травми та стійкості NATAL. Навчання було організоване на підставі домовленостей між першими леді України та Ізраїлю Оленою Зеленською та Міхаль Герцог.

Спільна з фахівцями МНС Республіки Азербайджан монографія

Результатом спільних досліджень з колегами із Республіки Азербайджан стала монографія "Оцінка та прогноз професійної придатності рятувальників Служби Порятунку Особливого Ризику МНС Азербайджанської Республіки: психологічний аспект", яку світ побачив 2 червня 2022 року.

Захист дисертації PhD начальницей Відділу організації медичної та психологічної допомоги МНС Азербайджанської Республіки

28 січня 2022 року в Національному університеті цивільного захисту України відбувся захист дисертації Софієвої Ханим Раміз кизи на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю «Психологія».

Відповідно до наказу МОН України «Про утворення спеціалізованих вчених рад для присудження ступеня доктора філософії» в університеті було створено спеціалізовану вчену раду ДФ 64.707.026 з правом прийняття до розгляду і проведення разового захисту дисертації та затверджено її склад:

Fulbright Scholar Award 2018-2019

15 червня 2018 року Цокота Вікторія, провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології НУЦЗУ отримала грант Програми академічних обмінів імені Фулбрайта на проходження наукового стажування в Університеті Південної Каліфорнії (USC University of Southern California, Лос Анжелес, США).

Психолог НУЦЗУ завершила роботу в Інституті креативних технологій (США)

З 1 вересня по 15 грудня 2018 року провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології,  кандидат психологічних наук Вікторія Цокота проводила дослідження у межах гранту Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Інституті Креативних Технологій Університету Південної Каліфорнії (ICT USC, Лос Анджелес, США).

Науковці НУЦЗУ та Військової академії ім. генерала Йонаса Жямайтіса (Литва) уклали угоду про співробітництво

23-24 травня 2019 р. у Національному університеті цивільного захисту України перебували науковці Військової академії ім. генерала Йонаса Жямайтіса (Литва). До складу литовської делегації увійшли старший психолог Розіта Канапескайт та старший інструктор Департаменту військових досліджень та центру розробки методології Лінас Дунгвескіс.

Стипендіат Fulbright ділиться досвідом

14 червня 2019 року Вікторія Цокота, провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України, на запрошення офісу Fulbright взяла участь у настановній сесії для стипендіатів 2019-2020 у Посольстві США в Україні.

Психолог Лабораторії взяла участь у міжнародній конференції

24 - 27 вересня 2019 року провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру НУЦЗУ Цокота Вікторія взяла участь у 36-й Міжнародній конференції та асамблеї IASP:  “The 4th Industrial Revolution: areas of innovation and science parks as key boosters for a successful transition”, яка відбулася у місті Нант (Франція).

Підписка на Міжнародна діяльність