Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Про СПТ

Екстремальні психологи НУЦЗУ напередодні Міжнародного дня захисту дітей провели інтерактив для дітлахів, які наразі мешкають у Харкові

      31 травня напередодні Міжнародного дня захисту дітей фахівці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України провели для діточок, які наразі мешкають у Харкові, інтерактивне заняття щодо зняття емоційної напруги та активізації ресурсів в умовах воєнного стану, а також пригостили солодощами та побажали здійснення дитячих мрій під мирним небом.

Центру впровадження психотренінгових технологій – 4 роки

Сьогодні в Національному університеті цивільного захисту України функціонує сучасний та єдиний на території нашої держави Центр впровадження психотренінгових технологій, який було відкрито у листопаді 2018 року.

Головним завданням Центру є впровадження сучасних психотренінгових технологій в систему підготовки, супроводу та відновлювального періоду фахівців ДСНС України, а також всіх фахівців ризиконебезпечних професій для забезпечення надійності діяльності персоналу.

Соціально-психологічний тренінг «Зцілення від горя»

Основна мета тренінгу – це завершення процесу горювання та відновлення нормального стилю життя особистості, яка пережила втрату близької людини.

Завдання тренінгу:

Соціально-психологічний тренінг "Перша психологічна допомога та психологічне відновлення постраждалих"

Мета: Відпрацювання навичок надання ефективної першої психологічної допомоги в умовах надзвичайної ситуації.

Категорія осіб, на яку зорієнтований тренінг: практичні психологи ДСНС України, психологи силових структур, представники громадських організацій.

Термін проведення тренінгу: повна програма тренінгу розрахована на 2 робочі дні по 8 годин кожний.

Соціально-психологічний тренінг "Антистресовий тренінг для психологів"

Антистресовий психокорекційний тренінг базується на когнітивно-поведінкових традиціях та призначений для роботи з психологами, зокрема психологами ДСНС України, які безпосередньо надавали екстрену психологічну допомогу постраждалим в осередку надзвичайної ситуації.

Основна мета тренінгу – відновити у психологів, зокрема у психологів ДСНС України, рівень психологічної стійкості, яка була втрачена внаслідок надання екстреної психологічної допомоги постраждалим в осередку надзвичайної ситуації.

Використання соціально-психологічних тренінгів у роботі з персоналом

Діяльність персоналу Служби порятунку України пов’язана з майже постійним ризиком для свого життя та здоров’я. Це викликає негативні наслідки щодо психічного стану працівників ДСНС України, які вирішують завдання за призначенням.

Одним з дієвих засобів нейтралізації шкідливого впливу умов повсякденної діяльністі є соціально-психологічний тренінг.

Звітує Центр впровадження психотренінгових технологій

Сьогодні, 23 квітня 2021 року, у Всеукраїнський день психолога, хочемо представити науковому товариству звіт щодо діяльності єдиного в секторі безпеки і оборони України Центру впровадження психотренінгових технологій, який почав працювати з 30 листопада 2018 р. у Національному університеті цивільного захисту України.

СПТ у питаннях та відповідях

Дуже часто після закінчення соціально-психологічного тренінгу учасники цікавляться деякими аспектами його підготовки та проведення. Ми об'єднали найбільш розповсюджені запитання, які фактично чуємо кожного разу під час підготовки та відразу після проведення тренінгових занять, та спробували надати на них коротку відповідь. А що з цього вийшло, - вирішувати Вам, шановний читач…

Що таке «соціально-психологічний тренінг»?

Відмінності СПТ від інших занять

 

 

Семінар

 

Соціально-психологічний тренінг

Одночасно в конкретний момент працює один слухач

залученість

Підписка на Про СПТ