Екстремальні психологи і медики НУЦЗУ та ХНМУ взяли участь у роботі Європейського конгресу травми та медицини НС

28 квітня 2022 р. представники Національного університету цивільного захисту України та Харківського національного медичного університету взяли участь у дистанційному режимі у роботі Європейського конгресу травми та медицини надзвичайних ситуацій, що відбувся в Осло (Норвегія).

Фахівці університету: Світлана Лєбєдєва, провідний науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології, Яніна Овсяннікова, старший науковий співробітник цієї ж лабораторії, Юрій Приходько, начальник медико-санітарної частини, Денис Лєбєдєв, помічник ректора з міжнародного співробітництва та Юлія Волкова, доктор медичних наук, професор, завідувачка кафедри медицини невідкладних станів, анестезіології та інтенсивної терапії Харківського національного медичного університету  - у рамках міжнародного форуму виступили зі спільною доповіддю «Live report from Kharkiv, Ukraine, Emergency, Medical and Psychological Response to War» («Рятувальники, психологи та медики Харкова напоготові. Наживо. Харків»)

Вони поділились з європейськими колегами набутим практичним досвідом надання харківськими рятувальниками, психологами та медиками допомоги постраждалому населенню та українським захисникам в умовах воєнних дій.

Онлайн участь у заході відбулася на запрошення організаторів та давніх друзів Національного університету цивільного захисту України – Медичного університету - Karolinska Institutet, Стокгольм ( Швеція).